Plechové garáže

Farebná alebo pozinkovaná?

Farebná alebo pozinkovaná?

Myslíte že je lepšia pozinkovaná alebo farebná garáž?

Myslíte že je lepšia pozinkovaná alebo farebná garáž?

Po výbere vhodných rozmerov garáže, druhu strechy a brány, je potrebné sa ešte rozhodnúť, z akého plechu bude vyrobená. Ktorý je lepší?

Klasický pozinkovaný plech alebo farebná verzia?

Samozrejme, je to tá druhá verzia. Sú dva dôvody prečo. Prvým dôvodom je trvanlivosť. Nami ponúkaný materiál je v skutočnosti pozinkovaný plech, ktorý je už vo výrobe potiahnutý teflónovou farbou z palety RAL (lesklá farba) a BTX (matná farba). Druhý dôvod je estetika. Nemožno poprieť, že garáž z farebného plechu vyzerá jednoducho lepšie. Navyše, môžete si farby kombinovať, čo nezvyšuje cenu. V našej stálej ponuke je 18 lesklých farieb RAL a 11 matných farieb BTX. Zákazníci často vyberajú farby podľa toho, akú majú fasádu domu, či inú časť svojej nehnuteľnosti, či dvora.

Už niekoľko rokov robíme garáže s farbami v imitácii dreva

Ide opäť o pozinkovaný plech, na ktorý je miesto obvyklej jednotnej farby aplikovaný viacfarebný vzor imitujúci štruktúru dreva.

Samozrejme, ide iba o dokonalý vizuálny efekt. Plocha je na dotyk hladká a jednotlivé prechody medzi farbami, nie sú hmatom cítiť. V súčasnej dobe sú u nás dostupné dve farby imitácia dreva – tmavý orech a zlatý dub.

Oba varianty si môžete vybrať v lesklej aj matnej verzii. Štandardne je tento plech používaný na stenách a bránach garáží, alebo aj v kombinácii s klasickou farbou. Strecha je vždy vyrobená v klasickej farbe z palety RAL alebo BTX, pričom na strechu je najčastejšie používaná hnedá farba RAL 8017. Garáže v tomto prevedení dokonale ladia s okolím a pripomínajú štýlové drevené stavby. Pri výbere vhodnej farby pre garáž je ešte potrebné ešte spomenúť, že pre dokonalý vizuálny zážitok z Vašej garáže, je vhodné si ešte objednať aj nity vo farbe garáže. Štandardne sa používajú hliníkové nity v striebornej farbe. Použitie farebných nitov mierne zvyšuje cenu, ale je kompenzované krásnym vizuálnym zážitkom.

Pozinkované garáže

Pre tých, ktorí si chcú kúpiť garáž v základnej pozinkovanej verzii a neskôr si ju natrieť…áno, je to možné, ale zvážte, či sa to oplatí. Pri cenách odmasťovacích prípravkov, kvalitných farieb, riedidiel, valčekov a štetcov je asi lepšie kúpiť, už garáž z farebného plechu. V neposlednom rade, má vysokú cenu aj váš čas a ten ničím nenahradíte. Základné typy garáží v pozinkovanej verzii najčastejšie dodávame ako stavebné búdy na parcely pri novostavbách, sklady k autoservisom a pneuservisom.
Nech sa, už rozhodnete akokoľvek, nezabudnite, že sme Vám plne k dispozícii na všetkých komunikačných kanáloch. Tešíme sa na Vaše otázky a spoluprácu!

Máte otázky, pochybnosti alebo sa chcete dozvedieť viac?
Neváhajte nás kontaktovať.
Náš profesionálny tím je Vám k dispozícii!

     

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *