Plechové garáže

Dovoz garáže …

Dovoz garáže

Doručenie a montáž zadarmo !!!

V dnešnom príspevku, sme sa rozhodli venovať, jednej z najdôležitejších otázok vôbec – doručeniu Vami objednanej garáže, či koterca. Je to chvíľa, na ktorú každý z našich zákazníkov, netrpezlivo čaká. Aby všetko prebehlo hladko a bez problémov, máme pre Vás zopár informácii a rád.

Ako iste viete, v našej spoločnosti je doručenie, ako aj následná montáž garáže zadarmo a to na celom Slovensku.
Je jedno, či žijete v Malackách alebo Zemplínskych Kostoľanoch. Vašu objednávku Vám privezieme a zmontujeme zadarmo – ako vždy, bez skrytých poplatkov!

Ako rozvážame?

V našej spoločnosti fungujeme na princípe plánovania trás.
Naše logistické centrum pozorne spracováva všetky vaše objednávky a zaraďuje ich na základe dvoch kritérií – regiónu a termínu objednávky. Vysvetlíme to na príklade.
Ján Čimhovský, bývajúci v Bánovciach nad Bebravou si objednal garáž 3. mája, Jozef Mariánsky, bývajúci v Novom Meste nad Váhom si objednal garáž 15. apríla. Naše logistické centrum naplánovalo trasu do Trenčianskeho kraja. Z dvojice vymenovaných, bude mať samozrejme prednosť pán Jozef Čimhovský, keďže si svoju garáž objednal skôr. Avšak v prípade, že na našom aute, ktoré sa chystá rozvážať garáže v Trenčianskom kraji, máme ešte voľné miesto, garáž dovezieme obidvom vyššie spomenutým zákazníkom. Garáže teda nerozvážame po jednom kuse, ale približne po 20 kusoch.
Takže fungujeme podľa pravidiel, ale sú z nich logické výnimky – aby sme spravili všetko pre Vašu spokojnosť! Z tohto dôvodu uvádzame termín doručenia od 1 do 4 týždňov.
Celá komplikovaná logistika, je v rukách nášho logistického centra, ktoré robí všetko pre Vašu spokojnosť!

Dovoz garáže

Dovoz garáže

A čím rozvážame?

Rozvoz Vašich objednávok realizujeme na nákladnom aute s integrovaným úložným priestorom – tzv. valníku. V našej spoločnosti máme k dispozícii autá tohto typu menšieho a väčšieho rozsahu.

Aké sú rozmery spomínaného väčšieho auta?

✅ Dĺžka – 12 m
✅ Šírka – 2,5 m
✅ Max. výška – 4,1 m

Prečo sú tieto rozmery dôležité? Pretože, musíme vedieť, či sme schopní sa ku Vám s naším väčším autom dostať alebo či je potrebné Vami objednanú garáž, či koterec priviesť na menšom aute.

Čo nám môže skomplikovať príjazd?
➡ úzka cesta
➡ nespevnená cesta
➡ príliš ostré zákruty
➡ výrazné stúpanie cesty

Vyššie uvedené prekážky sa samozrejme s vašou pomocou dajú prekonať. Odporúčame, v prípade, že prístup ku Vám je komplikovaný, možnosť, v rámci ktorej, časti Vami objednanej garáže, či koterca preložíme na vami pripravené menšie nákladné auto, či traktor. Naši montéri následne pôjdu s Vami a zmontujú garáž na pripravenom podklade.
Garáže sme montovali, už aj v nadmorskej výške 1500 m.n.m., takže sme pripravení na všetko!
V prípade akýchkoľvek otázok, sme plne k dispozícií. Píšte nám alebo volajte. Spoločne vyriešime každý problém a komplikovanú situáciu!

Aké sú rozmery spomínaného väčšieho auta?

Máte otázky, pochybnosti alebo sa chcete dozvedieť viac?

Neváhajte nás kontaktovať.

Náš profesionálny tím je Vám k dispozícii!

    

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *