Plechové garáže

Vyrobíme čokoľvek – podľa Vášho priania!

Sme priamy výrobca a distribútor!

Neštandartne garáže sú našou špecialitou!

Ak ste vo fáze rozhodovania o tom, akú garáž si chcete kúpiť, pozreli ste si našu stránku, ale nič vám úplne nevyhovuje, je čas, aby ste si navrhli garáž, presne podľa Vašich predstáv.

Ako ste si určite všimli na našej stránke ponúkame na predaj najmä klasické rozmery, čiže najpredávanejšie typy a rozmery garáží.
Ak však potrebujete iný rozmer, určite nám zavolajte, alebo napíšte. Vyrobíme Vám prakticky čokoľvek, radi sa dohodneme na realizácii akéhokoľvek projektu, presne podľa Vami zadaných parametrov.

Túto problematiku si dovolíme zhrnúť do niekoľkých stručných bodov:

  • 1. Každý rozmer šírky, dĺžky, výšky vstupného svetla, výšky štítu alebo výšky steny garáže vieme plne prispôsobiť Vašim požiadavkám. Či, už chcete garáž 7x7 m alebo 7,8x9,3 m, radi vyhovieme. Meriame presne, do posledných centimetrov. Nie je potrebné rozmery zaokrúhľovať.
  • 2. Ak si prajete garáž jednofarebnú, alebo aj štýlovú – napr. štít a bránu inej farby ako steny, vyhovieme Vám. Sme otvorení aj originálnym nápadom – môžete mať každú stenu, štít aj bránu inej farby. Ani za takéto umelecké „bláznovstvá“ neberieme príplatok. Originalita je len a len na Vašom rozhodnutí.
  • 3. Chcete mať vedľa garáže, pred garážou alebo za ňou prístrešok? Má mať 1 m alebo 10 m? Žiadny problém! Veľmi radi pre Vás takýto projekt naplánujeme!
  • 4. Chcete mať garáž z vnútornými priečkami? S jednou, alebo viacerými? Samozrejme, presne takúto garáž pre Vás vyrobíme!
  • 5. Chcete mať vo svojej garáži autodielňu a potrebujete vysoké steny, kvôli zdvihákom? Žiadny problém!
  • 6. Rozmýšľate, že si spravíte s našich stavieb obchod, či predajný stánok? Skvelý nápad. Radi sa zoznámime s Vašim projektom, pomôžeme Vám nájsť vhodné riešenie a vyrobíme objekt, presne podľa Vašich predstáv.
  • 7. Chcete vyrobiť hangár pre lietadlo alebo garáž pre lokomotívu? Aj takéto projekty sme, už robili! Radi sa s Vami podelíme o naše skúsenosti a vyrobíme niečo výnimočné aj pre Vás.

 

Ako sami vidíte, naše možnosti sú naozaj veľké a dá sa povedať, že takmer neobmedzené.
Naša spoločnosť je výrobcom všetkých ponúkaných konštrukcií, vďaka čomu vieme zabezpečiť širokú ponuku a jedinečnú kvalitu. Ak ste vo fáze rozhodovania, určite nám zavolajte, radi Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie, ušité presne na mieru, presne podľa Vašich predstáv!

Už teraz sa tešíme na skvelú spoluprácu!

Ak máte akékoľvek dodatočné otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám odpovieme, sme Vám plne k dispozícii.

   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *