Plechové garáže

Automatická brána!

Výklopná brána s pohonom: pre ešte pohodlnejší návrat domov

Plechová garáž 3×5 sedlová strecha tmavý orech

Väčšina garáží, ktoré predávame a montujeme našim zákazníkom má výklopné brány. Pre túto možnosť sa naši zákazníci rozhodujú hlavne z praktických, ale aj estetických dôvodov. Skutočne, výklopná brána je praktickou záležitosťou.
Otvoríte ju jemným potiahnutím bránovej kľučky dohora. Nemusíte vynakladať veľké množstvo sily. Ak fúka vietor, nemusíte sa báť, že Vám bránu zatvorí a následne brána poškodí auto pri parkovaní, ako sa to môže stať v prípade klasickej dvojkrídlovej brány.
Čo je tiež určite veľmi dôležité, je fakt, že takáto brána vyzerá naozaj esteticky, najmä ak si objednáte verziu garáže s farebným efektom imitácie dreva a ku nej krásnu výklopnú bránu so širokými bránovými panelmi.
Takáto brána vyzerá skutočne luxusne.

Aby bolo Vaše využívanie výklopnej brány ešte efektívnejšie a jednoduchšie navrhujeme ku nej dokúpiť automatizovaný pohon brány. V našej spoločnosti ponúkame pohon, ktorý máme overený rokmi. Je to vynikajúci, prvotriedny pohon talianskej značky CAME V6000. Mnohé certifikáty kvality, tisíce úspešných testov cien a milióny spokojných zákazníkov po celom svete sú garanciou, že pohony od tejto firmy si zamilujete aj Vy!

Ak sa ešte nerozhodli, či je pohon k Vašej výklopnej bráne dobrým nápadom, odpoveď je jednoznačná – je to skvelý nápad.
Oceníte ho pri každom príjazde do Vašej garáže, počas nepriaznivého počasia. Už viac nebudete musieť zmoknúť na daždi, pri otváraní Vašej
garážovej brány. Len si z pohodlia Vášho vyhrievaného auta stlačíte gombík na jednom
z ovládačov, ktorý Vám poskytneme k Vášmu pohonu a vystúpite z auta suchou nohou aj hlavou 🙂

Ak máte akékoľvek dodatočné otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám odpovieme, sme Vám plne k dispozícii.

   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *