Plechové garáže

Antikondenzačný filc

Malý a praktický zázrak pre Vaše pohodlie

6 SC

Ak sa rozhodujete, či si v našej spoločnosti kúpiť svoju plechovú garáž, odpoveď je jednoduchá – určite áno! Ako výrobcovia týchto garáží Vám garantujeme jedinečnú a prvotriednu kvalitu produktu.

Preto, aby bolo používanie našich garáži ešte jednoduchšie je vhodné zoznámiť sa s doplnkami, ktoré ku garáži ponúkame a ktoré Vám môžu uľahčiť každodenný život. Ak by sme hľadali doplnok, ktorý je výsostne praktický a pri tom nesmierne dôležitý, výherca by bol jasný – stal by sa ním antikondenzačný samolepiaci filc na strešný plech garáže.

Keďže sú naše garáže z plechového materiálu, je prirodzené, že počas chladnejších ročných období, akými sú jeseň a zima dochádza ku skvapalňovaniu vody a to najmä v oblasti strešného trapézového plechu.

Ak chcete zabrániť nepríjemnému vlhku vo Vašej garáži a kvapkaniu vody so strešných plechov do garáže, odporúčame Vám ku Vašej garáži zakúpiť antikondenzačný filc, ktorý na strešný trapézový plech nalepíme na etape výroby Vašej garáže. Strešné plechy ku Vám, na miesto montáže prinesieme, už s aplikovaným filcom.

Okrem toho, že filc zabraňuje skvapalňovaniu vody a vo všeobecnosti prospieva k plnohodnotnejšiemu používaniu garáže, poskytuje aj dodatočnú ochranu proti korózii a zlepšuje akustickú a tepelnú izoláciu garáže. Filc, ktorý používame má vysokú protipožiarnu odolnosť.

Možno sa pýtate, ako sa o takýto filc starať. Náš filc si nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Jediné čo musíte spraviť je to, že je potrebné občas ho vyčistiť čistou vodou.

4 SC

Pre správne fungovanie tejto antikondenzačnej vrstvy je dôležité, aby bola garáž pravidelne vetraná. Najlepšie vetranie zabezpečíte aplikáciou dvoch vetracích okienok, ktoré máme taktiež v našej ponuke a to v troch veľkostiach.

A čo je ešte výhodou tohto filcu? Jednoznačne cena. Jedná sa o jeden z najlacnejších doplnkov Vašej garáže, zároveň je to však jeden z najužitočnejších a najpotrebnejších doplnkov. Pre komfortné používanie garáže je antikondenzačný filc takmer nevyhnutnosťou.

Informujte sa u nás o Vašich možnostiach. Radi Vám poradíme. Spoločne nájdeme riešenie ideálne pre Vás a Vašu vysnívanú garáž!

Ak máte akékoľvek dodatočné otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám odpovieme, sme Vám plne k dispozícii.

   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *